planery do samodzielnego wydruku

turkus

TURKUSOWY PLANER IDEALNY

Ułatw sobie życie tworząc plany związane z najważniejszymi rzeczami i zadaniami, które musisz zrealizować. Stwórz swój personalizowany organizer. Wybierz swój planer dzienny, tygodniowy lub miesięczny. Dodaj do niego listę celów, tracker nawyków, listy rzeczy do zrobienia i wiele wiele innych bezpłatnych arkuszy do samodzielnego wydruku.

A wszystko to całkowicie bezpłatnie!

PLANER DZIENNY

Zacznij planować swój dzień z przyjemnością. Pomoże Ci w tym  minimalistyczny, turkusowy planer dzienny. Stwórz swój szczegółowy turkusowy harmonogram dnia. Dodaj przypomnienia i notatki i najważniejsze zadania do zrealizowania w wybranej przez Ciebie dacie. 

PLANER TYGODNIOWY

Zmaksymalizuj swoją produktywność, skupiając się na szerszej tygodniowej perspektywie. Rozpisz swoje cele i ustal najważniejsze priorytety w pięknym turkusowym planerze idealnym.

PLANER MIESIĘCZNY

Wybierz turkusowy planer miesięczny idealnie dostosowany do 30-dniowego okresu planowania. Zapisz ważne daty, określ priorytety, bądź na bieżąco ze wszystkimi swoimi miesięcznymi zadaniami.

UZUPEŁNIJ SWÓJ PLANER O WYBRANE KARTY!

Uzupełnij swój planer o dodatkowe arkusze: listy zadań, plan zajęć, habit trackery czy strony notatek. Ustal przedział czasu, w którym chcesz wykonać zadania – planuj dziennie, tygodniowo, kwartalnie. Tylko od Ciebie zależy, ile razy wydrukujesz swój planer.

SWOBODNA ZMIANA FORMATU

BAW SIĘ KOLORAMI!

Stwórz swój planer idealny miksując kolory, które lubisz. Bananowa środa, malinowy lipiec, chabrowa lista celów. Miksuj do woli, dopasowując kolory do swoich upodobań!

Wszystkie dostępne planery są graficznie spójne, co daje możliwość stworzenia własnego idealnego notatnika!

Co według Ciebie pasuje jeszcze do Twojego malinowego organizera?

ZOBACZ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *