planery do samodzielnego wydruku

truskawka

SOCZYŚCIE CZERWONY PLANER IDEALNY

Zacznij planować w uporządkowany, dostosowany do swoich potrzeb sposób. Stwórz swój planer idealny w odcieniach soczystej, żywej czerwieni. Planuj szczegółowo swoje cele, zadania i priorytety.

A wszystko to całkowicie bezpłatnie!

PLANER DZIENNY

Przypomnij sobie smak słodkiej truskawki. Taaaak, Twój dzień może być równie słodki, jeśli dobrze go zaplanujesz. Do wyboru masz 2 wersje planera: uniwersalną (z datą do samodzielnego wpisania) i z oznaczonymi dniami tygodnia. 

PLANER TYGODNIOWY

Ułatw sobie życie tworząc tygodniowe plany związane z rzeczami i zadaniami, które musisz zrealizować. Pobierz ten soczyście czerwony, bezpłatny planer do samodzielnego druku.

PLANER MIESIĘCZNY

Skorzystaj z czerwonego, bezpłatnego planera miesięcznego w formie kalendarza lub organizera. Pomoże Ci on zaplanować i zorganizować miesiąc. Śledź swoje projekty zawodowe, status realizacji pasji, miesięczne nawyki lub projekty rodzinne.

UZUPEŁNIJ SWÓJ PLANER O WYBRANE KARTY!

Zapisz wszystkie swoje priorytety na czerwonej bezpłatnej liscie rzeczy do zrobienia. Ćwicz codziennie swoje dobre nawyki. Pozbądź się tych złych. Postaraj się regularnie do nich wracać w ciągu każdego dnia. Ten jakże oczywisty sposób pomaga programować Twoją podświadomość na dodawanie do bieżącego planu dnia, zadań, które są ściśle związane z realizacją Twoich celów.

SWOBODNA ZMIANA FORMATU

BAW SIĘ KOLORAMI!

Stwórz swój planer idealny miksując kolory, które lubisz. Bananowa środa, malinowy lipiec, chabrowa lista celów. Miksuj do woli, dopasowując kolory do swoich upodobań!

Wszystkie dostępne planery są graficznie spójne, co daje możliwość stworzenia własnego idealnego notatnika!

Co według Ciebie pasuje jeszcze do Twojego malinowego organizera?

ZOBACZ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *