świąteczny planer

PERSONALIZOWANY ŚWIĄTECZNY PLANER

Najprzyjemniejsze planowanie w roku? Świąteczne planowanie! 

Stwórz swój personalizowany, świąteczny organizer. Wybierz swój planer dzienny, tygodniowy lub miesięczny. Dodaj do niego listę celów, listę prezentów, tracker nawyków, listy rzeczy do zrobienia i wiele wiele innych. Wybieraj pośród trzech świątecznych motywów.

A wszystko to całkowicie bezpłatnie!

PLANER DZIENNY

Planuj szczegółowo każdy dzień swojego świątecznego miesiąca. Nie daj się zaskoczyć brakiem czasu na najważniejsze przygotowania. Pobierz bezpłatny arkusz do planowania dziennego w świątecznym wydaniu.

PLANER TYGODNIOWY

Przygotowanie do świąt, często bywa pełne najróżniejszych zadań, które wkradają nam się w nasze życie codzienne. Wprowadź spokój w swoje działania. Nie pozwól się niczym zaskoczyć. Dodaj do swojego planera idealnego świąteczny plan tygodniowy.

planery do samodzielnego wydruku

PLANER MIESIĘCZNY

Niech Twoje świąteczne przygotowania będą w pełni zorganizowane. Zaplanuj cały miesiąc w świątecznym organizerze miesięcznym.

KALENDARZ

Wprowadź się w atmosferę świąt planując swój miesiąc w grudniowym kalendarzu. Wybierz jeden spośród trzech pięknych, świątecznych motywów. 

LISTA PREZENTÓW

W Twoim idealnym świątecznym planerze nie może zabraknąć miejsca na listę planowanych prezentów dla najbliższych. Zaplanuj je wcześniej, pomyśl nad budżetem. Niech przedświąteczna gorączka związana z zakupami a ostatnią chwilę w tym roku Cię ominie.

świątecznie planowanie

LISTA RZECZY DO ZROBIENIA

Świeta to czas, w którym zawsze mamy masę rzeczy do zrobienia. Pobierz bezpłatny, świąteczny palner do samodzielnego wydruku. Wybieraj między motywami, baw się kolorami. Planuj efektywnie!

LISTA KONTROLNA

Miej kontrole nad swoimi wszystkimi zadaniami do zrealizowania przed świętami. Pobierz bezpłatną, świąteczną listę kontrolną!

MONITORING NAWYKÓW

Święta, święta i po świętach. Pamiętaj, by nie zaniedbywać swojej pracy nad dobrymi nawykami. Pobierz bezpłatny arkusz do śledzenia nawyków z ulubionym świątecznym motywem.

świateczny planer

NOTES

Lista filmów do obejrzenia, lista książek do przeczytania, wszystko na co nie masz miejsca w swoich standardowych arkuszach planera idealnego. Notuj wszystkie swoje świąteczne przemyślenia w bezpłatnym, świątecznym notatniku.

SWOBODNA ZMIANA FORMATU

świąteczny planer A5 A4

ZOBACZ INNE PLANERY