PLANER IDEALNY? TO TAKIE PROSTE!

Planer idealny? To możliwe! Stwórz swój personalizowany organizer. Wybierz swój planer dzienny, tygodniowy lub miesięczny. Dodaj do niego listę celów, tracker nawyków, listy rzeczy do zrobienia i wiele wiele innych.

A wszystko to całkowicie bezpłatnie!

WYBIERZ MOTYW

Dostosuj swój planer do swoich potrzeb i stylu. Zacznij od wyboru motywu przewodniego. Zdecyduj, czy Twój idealny organizer będzie zdobiony inspirującymi Cię motywami, czy wolisz planować w systemie minimalnym. Stwórz swój planer idealny wybierając kolory i motywy, które lubisz.

Miksuj do woli, dopasowując karty planera do indywidualnych upodobań .

SPERSONALIZUJ UKŁAD PLANERA

Wspaniałą rzeczą w organizowaniu swojego życia za pomocą planowania, jest to, że nie ma żadnych zasad, których kurczowo musisz się trzymać. Są za to możliwości! Niczym nieograniczone sposoby kompilacji różnych metod zarządzania własnymi zadaniami, celami i czasem.  

Wybierz metodę planowania, która jest kompatybilna z Tobą. Znajdź odpowiedni format dla swojego stylu planowania. Cokolwiek sprawia, że jest ona dla Ciebie atrakcyjna i funkcjonalna, niezależnie od tego, czy jest to precyzyjnie zdobiony planer, czy zwykły organizer ograniczony w formie graficznej do minimum. Wybieraj wśród wielu opcji tygodniowych, dziennych, miesięcznych i innych dodatkowych arkuszy. Wszystkie strony planera idealnego zaprojektowane są w jednorodnym, czystym stylu, aby zmaksymalizować przestrzeń na Twoje zapiski i możliwie precyzyjnie zoptymalizować planowanie.

PLANER DZIENNY

Codzienne planowanie pomaga mądrze zarządzać sobą w czasie, daje zwiększone poczucie odpowiedzialności za swoje zadania i obowiązki. Jest również kluczem do utrzymania skutecznego systemu produktywności. Planując pamiętaj, że  poranne ptaszki najlepiej sobie radzą ze swoimi zadaniami do wykonania przed lunchem, podczas gdy nocne sowy mają tendencję do kreatywnego wybuchu energii wieczorem. Zastanów się, kiedy jesteś najbardziej efektywna i pogrupuj wszystkie swoje zadania według pory dnia, która jest najbardziej sensowna, by je zrealizować.

Zacznij planować swój dzień z przyjemnością. Pomoże Ci w tym idealny planer dzienny.

PLANER TYGODNIOWY

Nie pozwól aby Twój tygodniowy plan zajęć Cię przytłoczył. Przygotuj plan przed rozpoczęciem tygodnia, aby nadchodzące wydarzenia nie przeszkadzały Ci w realizacji Twoich najważniejszych założeń! Planuj z uniwersalnym (bez dat – do samodzielnego wpisania) arkuszem tygodniowym. Określ priorytety, zaznaczaj najważniejsze zadania. Ciesz się z prostego tygodniowego planowania!

PLANER MIESIĘCZNY

Spraw, by Twój najbliższy miesiąc był w pełni zorganizowany. Dzięki planowaniu miesięcznemu masz pełny obraz zadań, jakie musisz zrealizować w danym miesiącu. Widzisz też powstające wolne przestrzenie czasu, które możesz zaplanować na swoje przyjemności.

Twój miesięczny plan to również wsparcie, gdy spotykają Cię trudniejsze chwile, problemy zawodowe i życiowe. Uporządkowany harmonogram miesięczny pomoże Ci szybciej wrócić na obraną ścieżkę. Zajmując się swoimi codziennymi sprawami, wracasz do swojej normalnej rutyny.

LISTY ZADAŃ

Tyle rzeczy do zrobienia, planów do zrealizowania, a tak mało czasu na ich wykonanie. To standard wpisujący się w codzienność większości z nas.

Pamiętaj, że najważniejsze ze wszystkich zadań, które musisz wykonać, to te, które musisz wykonać teraz. Każdego ranka lub poprzedniego wieczoru, spisz wszystko, co musisz zrobić następnego dnia. Wpadając w rutynę codziennych działań, nie zapominaj jednak o swoich długoterminowych celach. Użyj listy rzeczy do zrobienia, by rozpisać swoje codzienne zadania i listy kontrolnej, aby zaplanować zadania przewidziane na szerszy zakres czasu. Twórz listy krótkoterminowe i długoterminowe. Dziel je na kategorię takie jak praca, dom, nauka czy przyjemności. Jest to szczególnie przydatne, jeśli masz skłonność do wymieniania w listach takich rzeczy, jak np.: książki do przeczytania, miejsca do odwiedzenia czy filmy na Netfixie do obejrzenia. Nadawanie kategorii i tworzenie osobnych tematycznych list zapobiega „zgubieniu” informacji, których poszukujesz w swojej codziennej liście obowiązków.

Po utworzeniu swoich list, nie zapomnij, by czasem na nie spojrzeć.😉

MONITORING NAWYKÓW

Nawyki są potężne – szczególnie te dobre, ale proces ich kształtowania często bywa wyzwaniem.  Stworzenie harmonogramu codziennych zadań i czynności, których będziesz się trzymać, pomoże Ci kształtować dobre nawyki i przełamać te złe, aby zapewnić bardziej produktywne i szczęśliwe życie. Pomyśl o rutynowych, podświadomych rzeczach, które utrudniają Ci realizację celów. Jeśli chcesz np. schudnąć lub poprawić swoją kondycję wyznacz cel codziennych 30 minut ćwiczeń. Odhacz na liście każdy dzień, gdy udało Ci się zrealizować zadanie. Staraj się nie przerywać linii swoich miesięcznych postępów.

PLAN ZAJĘĆ

Plan lekcji, plan zajęć na studiach, tygodniowy plan pracy? Wszystko zależy od Ciebie.

Uporządkuj wszystkie swoje tygodniowe zajęcia. Bez różnicy, czy jest to plan Twojej edukacji, etapy realizacji celów ustalone na dane dni, czy spotkania, jakie masz zaplanowane w tygodniu. Zaplanuj najważniejsze, powtarzające się aktywności, jakie czekają Cię w trakcie tygodnia.

NOTES

Co najlepiej zapisywać w notatkach dodanych do Twojego planera idealnego? Wszystko, co na bieżąco wpadnie Ci do głowy. Koniec z zagubionymi notesami, wieloma zeszytami, czy pozostawionymi w różnych, czasem ciężkich do odnalezienia miejscach,  karteczkami z istotnymi zapiskami. Utrzymuj wszystkie niezbędne szczegóły w jednym prostym organizerze.