planer idealny sztuka

Salvador Dali

SURREALIZM DALI NA PLANERZE? TO PROSTE!

Obrazy Salvadora Dali to klasyka malarstwa. Dzieła hiszpańskiego artysty, potrafią obudzić skrajne emocje  i zapadają w pamięć. Teraz sztuka Salvadora Dali może być również inspiracją dla Ciebie oraz doskonałym tłem do planowania.

Stwórz swój personalizowany organizer. Wybierz swój planer dzienny, tygodniowy lub miesięczny. Dodaj do niego listę celów, tracker nawyków, listy rzeczy do zrobienia i wiele wiele innych.

A wszystko to całkowicie bezpłatnie!

planery do samodzielnego wydruku

WYBIERZ PLANERY CZASOWE

Nic nie zapewni Ci większej efektywności niż poukładany plan. Określ przedział czasowy, wyznacz priorytety i dodaj ich termin realizacji. Planuj swój czas w bezpłatnym planerze idealnym.

DODATKOWE ARKUSZE

Dołącz do swojego planera idealnego arkusze notatek i notuj wszędzie: w szkole, na studiach, w pracy, podczas różnych wykładów, prezentacji, szkoleń. Przytłacza Cię ilość spraw do załatwienia? Wyciągnij je ze swoje głowy i zapisz je na liście rzeczy do zrobienia. Zbierając wszystko w jednym miejscu, nie musisz ciągle o wszystkim pamiętać i nie boisz się, że przegapisz coś ważnego. Uzupełnij swój planer o dodatkowe karty!

WYGODNA ZMIANA FORMATU

ZOBACZ INNE KOLEKCJE Z OBRAZAMI W TLE:

WYBIERZ DODATKOWE, KOLOROWE ARKUSZE

Dodaj do swojego planera idealnego klasyczne karty planera minimalnego. Kalendarz, planery dzienne z opisanymi dniami tygodnia, organizery i wiele innych. Stwórz swój planer idealny miksując kolory, które lubisz. Miksuj do woli, dopasowując kolory do swoich upodobań!

 

Wszystkie dostępne planery są graficznie spójne, co daje możliwość stworzenia własnego idealnego notatnika!

UWAGA! OŚWIECAJĄCE EFEKTY UBOCZNE!

🧠#Rozwój   🔬#Psychologia  📚#Inspiracje  ♥️#Emocje  💬#Motywacja  🎭#Codzienność

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *