planery do samodzielnego wydruku

RÓŻE

RÓŻANY PLANER IDEALNY

łatwo jest myśleć o właściwym zorganizowaniu swojego życia, trudno je jednak zorganizować w najbardziej spójny i zgodny z trybem życia, sposób.

Przychodzimy z pomocą! Stwórz swój personalizowany organizer. Wybierz swój planer dzienny, tygodniowy lub miesięczny. Dodaj do niego listę celów, tracker nawyków, listyrzeczy do zrobienia i wiele wiele innych.

A wszystko to całkowicie bezpłatnie!

WYBIERZ PLANERY CZASOWE

Wybierz planer czasowy, w którym najłatwiej bedzie Ci zaplanować najbliższe działania. Do wyboru masz trzy opcje: planer dzienny, planer tygodniowy i planer miesięczny. Potrzebujesz kalendarza na dany miesiąc? Dodaj karty planera minimalnego

DODATKOWE ARKUSZE

Uzupełnij swój planer idealny o dodatkowe arkusze. Wybierz te, które będą pasowały do Twojego spersonalizowanego planera idealnego. Planuj z listą celów, ćwicz nowe nawyki, notuj wszystko, co jest istotne. Tylko od Ciebie zależy, ile arkuszy wydrukujesz. 

WYGODNA ZMIANA FORMATU

ZOBACZ INNE KOLEKCJE Z OBRAZAMI W TLE:

WYBIERZ DODATKOWE, KOLOROWE ARKUSZE

Dodaj do swojego planera idealnego klasyczne karty planera minimalnego. Kalendarz, planery dzienne z opisanymi dniami tygodnia, organizery i wiele innych. Stwórz swój planer idealny miksując kolory, które lubisz. Miksuj do woli, dopasowując kolory do swoich upodobań!

 

Wszystkie dostępne planery są graficznie spójne, co daje możliwość stworzenia własnego idealnego notatnika!

UWAGA! OŚWIECAJĄCE EFEKTY UBOCZNE!

🧠#Rozwój   🔬#Psychologia  📚#Inspiracje  ♥️#Emocje  💬#Motywacja  🎭#Codzienność

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *