puder

PUDROWY PLANER IDEALNY

Puder to według Ciebie kolor budzącej się do życia wiosny, słodkiej letniej lemoniady, czy ciepłego jesiennego szalika? Niezależnie od pory roku, dopasuj swój system planowania do swoich upodobań kolorystycznych. Baw się kolorami, planuj tak, jak lubisz!

Stwórz swój personalizowany organizer. Wybierz swój planer dzienny, tygodniowy lub miesięczny. Dodaj do niego listę celów, tracker nawyków, listy rzeczy do zrobienia i wiele wiele innych.

A wszystko to całkowicie bezpłatnie!

PLANER DZIENNY

Chłodny, delikatny, lekko „przykurzony” pudrowy plan dnia ułatwi Ci organizację codziennych bieżących zadań w najlepszym stylu. Najpiękniejsze kombinacje tworzy z innymi barwami pastelowymi. Zestawiaj go zatem z jasnymi odcieniami żółci, zieleni czy błękitów.

PLANER TYGODNIOWY

Pudrowy planer tygodniowy pomoże Ci zorganizować wszystkie zadania w nadchodzącym tygodniu. Ogarnij swoje priorytety i odhacz wszystkie zrealizowane zadania. Ustaw przypomnienia na najważniejsze daty tygodnia.

PLANER MIESIĘCZNY

Zanim osiągniesz swoje miesięczne cele, musisz zaplanować, jak je osiągnąć. Zrób to z pomocą pudrowego kalendarza i organizera miesięcznego. Każda sekcja tego bezpłatnego planera została starannie wybrana, aby upewnić się, że nie ulegniesz pokusie, by nadmiernie rozbudowywać swój plan.

UZUPEŁNIJ SWÓJ PLANER O WYBRANE KARTY!

Czy Twoje bieżące zadania, są zgodne z Twoimi ogólnymi celami? Zacznij właściwie zarządzać sobą w czasie. Pobierz pudrowy, bezpłatny planer i przenieś na kartkę swoje plany i marzenia. To pierwszy krok do ich spełnienia!

SWOBODNA ZMIANA FORMATU

BAW SIĘ KOLORAMI!

Stwórz swój planer idealny miksując kolory, które lubisz. Bananowa środa, malinowy lipiec, chabrowa lista celów. Miksuj do woli, dopasowując kolory do swoich upodobań!

Wszystkie dostępne planery są graficznie spójne, co daje możliwość stworzenia własnego idealnego notatnika!

Co według Ciebie pasuje jeszcze do Twojego malinowego organizera?

ZOBACZ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *