Gustav Klimt pocałunek planer

Pocałunek

PLANUJ Z POCAŁUNKIEM W TLE!

Pocałunek to najpopularniejsze dzieło Gustava Klimta. Obraz przedstawia zatraconą w miłosnym objęciu parę kochanków na skarpie łąki kwiatowej. Kochankowie odziani w złote szaty zostali uchwyceni w pozie sugerującej zbliżający się pocałunek.

Uczyń swoje planowanie niezwykłą przygodą z Pocałunkiem Klimta w tle.

Stwórz swój personalizowany organizer. Wybierz swój planer dzienny, tygodniowy lub miesięczny. Dodaj do niego listę celów, tracker nawyków, listy rzeczy do zrobienia i wiele wiele innych.

A wszystko to całkowicie bezpłatnie!

planer sztuka

WYBIERZ PLANERY CZASOWE

Planuj z uniwersalnym (bez dat – do samodzielnego wpisania) planerem idealnym. Określ interesujący Cię przedział czasu, wyznacz priorytety, zaznaczaj najważniejsze zadania. Ciesz się z prostego planowania w pięknej artystycznej oprawie!

DODATKOWE ARKUSZE

W Twojej głowie jest masa myśli dotyczących spraw, które musisz lub chcesz załatwić? Spisz je wszystkie, zanim o nich zapomnisz. Pobierz bezpłatną listę rzeczy do zrobienia, wybrany habit tracker, plan zajęć lub listę kontrolną. 

WYGODNA ZMIANA FORMATU

ZOBACZ INNE KOLEKCJE Z OBRAZAMI W TLE:

WYBIERZ DODATKOWE, KOLOROWE ARKUSZE

Dodaj do swojego planera idealnego klasyczne karty planera minimalnego. Kalendarz, planery dzienne z opisanymi dniami tygodnia, organizery i wiele innych. Stwórz swój planer idealny miksując kolory, które lubisz. Miksuj do woli, dopasowując kolory do swoich upodobań!

 

Wszystkie dostępne planery są graficznie spójne, co daje możliwość stworzenia własnego idealnego notatnika!

UWAGA! OŚWIECAJĄCE EFEKTY UBOCZNE!

🧠#Rozwój   🔬#Psychologia  📚#Inspiracje  ♥️#Emocje  💬#Motywacja  🎭#Codzienność

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *