planery do samodzielnego wydruku

PLANER MINIMALNY

Szukasz narzędzia, które pomoże Ci się zorganizować?

Jesteś we właściwym miejscu! Pobierz całkowicie bezpłatnie nasz minimalistyczny, kolorowy planer. Wybieraj tematycznie arkusze, które są Ci naprawdę potrzebne. Stwórz swój unikalny, spersonalizowany organizer, umieszczając w nim, tylko to, co jest dla Ciebie naprawdę ważne!

Dopasuj planer do swoich potrzeb związanych z efektywnym planowaniem oraz właściwym zarządzaniem sobą w czasie. Baw się kolorami – masz do wyboru aż 10 różnych wersji kolorystycznych!

PLANER DZIENNY

Zaprojektowane w minimalny sposób, uproszczone narzędzia do efektywnego planowania dziennego. Do wyboru masz dwa warianty:  planer          z uzupełnionymi dniami tygodnia lub planer uniwersalny z datą do samodzielnego wpisania.

WYBIERZ KOLOR

PLANER TYGODNIOWY

Wybierz układ tygodniowego planera, który Ci pasuje! Spraw, by Twój system tygodniowego planowania był jak najbardziej spójny z resztą Twojego notesu.

WYBIERZ KOLOR

PLANER MIESIĘCZNY

Poukładany, zaplanowany i efektywny miesiąc? To proste! Do wyboru masz dwa organizery, które ułatwią Ci planowanie zadań i priorytetów w okresach 30-dniowych. Planujesz szczegółowo? Skorzystaj z obu. Kalendarz ułatwi Ci zarządzanie sobą w czasie, a precyzyjne określenie priorytetów, czy ważnych dat nie pozwoli Ci o niczym zapomnieć!  

WYBIERZ KOLOR

UZUPEŁNIJ SWÓJ PLANER O WYBRANE KARTY!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

BAW SIĘ KOLORAMI! MIKSUJ TAK, JAK LUBISZ!

Cały tydzień w jednym kolorze, a może wręcz odwrotnie, każdy dzień inny?

Wybierz swoje ulubione kolory i stwórz swój planer idealny! Zorganizuj swój idealny schemat planowania, wybierz kolory, którymi posługujesz się przy nauce, pracy i w życiu prywatnym.