bazpłatny planer do druku

onyx

KLASYCZNY PLANER IDEALNY

Klasyczna czerń to kolor idealnie nadający się do uproszczenia Twoich harmonogramów. Stwórz swój stylowy, minimalistyczny onyxowy planer i bądź na bieżąco z każdym etapem realizacji własnych celów.

 Wybierz planer dzienny, tygodniowy lub miesięczny. Dodaj do niego listę celów, tracker nawyków, listy rzeczy do zrobienia i wiele wiele innych.

A wszystko to całkowicie bezpłatnie!

PLANER DZIENNY

Szukasz klasycznego planera, który nie będzie odwracał uwagi od Twoich priorytetów? Czarny planer dzienny idealnie sprawdzi się jako prosta baza do codziennego planowania. Bez problemu wydrukujesz go na każdej dostępnej drukarce.

PLANER TYGODNIOWY

Prostota i minimalizm ułatwiają Ci skupienie nad treścią? Planer idealny w klasycznym, czarnym kolorze jest doskonałym wyborem. Planuj tak, jak lubisz.

PLANER MIESIĘCZNY

Zabierając się za organizację swojego czasu, warto zacząć od spojrzenia na cały planowany okres. W kalendarzu miesięcznym wpisz najważniejsze zaplanowane już wydarzenia: spotkania, urodziny czy inne cykliczne zajęcia. Następnie rozpocznij planowanie pozostałych zadań w wolne miejsca. Dzięki temu możesz na bieżąco kontrolować ilość zaplanowanych zajęć, co oznacza pewność, że będzie ona prawidłowa.

UZUPEŁNIJ SWÓJ PLANER O WYBRANE KARTY!

Towarzyszy Ci nieustanne rozproszenie, w którym przeskakujesz od zadania do zadania, nie kończąc praktycznie żadnego? Przeanalizuj swoje wszystkie zadania. Dodaj daty, w których zobowiążesz się do ich ukończenia. Działaj efektywnie, planując swoje zajęcia we właściwy sposób.

SWOBODNA ZMIANA FORMATU

BAW SIĘ KOLORAMI!

Stwórz swój planer idealny miksując kolory, które lubisz. Bananowa środa, malinowy lipiec, chabrowa lista celów. Miksuj do woli, dopasowując kolory do swoich upodobań!

Wszystkie dostępne planery są graficznie spójne, co daje możliwość stworzenia własnego idealnego notatnika!

Co według Ciebie pasuje jeszcze do Twojego malinowego organizera?

ZOBACZ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *