planery do samodzielnego wydruku

Marc Chagall

LA MARIEE MARC CHAGALL

Panna młoda w czerwonej sukience i koza grająca na wiolonczeli? Choć połączenie może wydawać się dość abstrakcyjne, w obrazach Chagalla niesie za sobą, specyficzną dla autora symbolikę.

„Szczęście nie jest szczęściem bez kozy grającej na skrzypcach!” mówiła Julia Roberts w komedii Notting Hill. Motyw z obrazem stał się inspiracją dla reżysera filmu, który dostrzegł w nim tęsknotę za czymś, co zostało utracone, idealnie pasującą do charakteru filmu.

Zainspiruj się La Mariee i Ty, tworząc swój planer idealny.

WYBIERZ PLANERY CZASOWE

Dzięki planowaniu zadań i umiejscawianiu ich w czasie jesteśmy w stanie zrobić znacznie więcej, mając do dyspozycji te same dwadzieścia cztery godziny, co do tej pory. Wybierz swój ulubiony rodzaj planera idealnego. Zacznij wprowadzać organizację w swoje życie.

DODATKOWE ARKUSZE

Towarzyszy Ci nieustanne rozproszenie, w którym przeskakujesz od zadania do zadania, nie kończąc praktycznie żadnego? Przeanalizuj swoje wszystkie zadania i zapisz je w planerze w najbardziej przyjaznej dla Ciebie formie. Dodaj daty, w których zobowiążesz się do ich ukończenia. Działaj efektywnie, planując swoje zajęcia we właściwy sposób.

WYGODNA ZMIANA FORMATU

ZOBACZ INNE KOLEKCJE Z OBRAZAMI W TLE:

WYBIERZ DODATKOWE, KOLOROWE ARKUSZE

Dodaj do swojego planera idealnego klasyczne karty planera minimalnego. Kalendarz, planery dzienne z opisanymi dniami tygodnia, organizery i wiele innych. Stwórz swój planer idealny miksując kolory, które lubisz. Miksuj do woli, dopasowując kolory do swoich upodobań!

 

Wszystkie dostępne planery są graficznie spójne, co daje możliwość stworzenia własnego idealnego notatnika!

UWAGA! OŚWIECAJĄCE EFEKTY UBOCZNE!

🧠#Rozwój   🔬#Psychologia  📚#Inspiracje  ♥️#Emocje  💬#Motywacja  🎭#Codzienność

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *