bazpłatny planer do druku

MANDALA

MANDALA - PLANER IDEALNY

Stwórz swój wyjątkowy personalizowany planer idealny w soczystych, energetycznych kolorach zielonej mandali. Szczegółowo zaplanuj swoje działania. Zrealizuj swoje cele, zbliżaj się do marzeń.

Wybierz swój planer dzienny, tygodniowy lub miesięczny. Dodaj do niego listę celów, tracker nawyków, listy rzeczy do zrobienia i wiele wiele innych.

A wszystko to całkowicie bezpłatnie!

WYBIERZ PLANERY CZASOWE

Planuj z uniwersalnym (bez dat – do samodzielnego wpisania) planerem idealnym. Określ interesujący Cię przedział czasu, wyznacz priorytety, zaznaczaj najważniejsze zadania. Ciesz się z prostego planowania w pięknej artystycznej oprawie!

DODATKOWE ARKUSZE

Zawsze masz więcej zadań do wykonania niż czasu potrzebnego do ich ukończenia? Planuj swoją pracę z dodatkowymi arkuszami planera idealnego. Planuj mądrze, wybierając tylko te arkusze, które idealnie wpiszą się w Twój system planowania!

WYGODNA ZMIANA FORMATU

ZOBACZ INNE KOLEKCJE:

WYBIERZ DODATKOWE, KOLOROWE ARKUSZE

Dodaj do swojego planera idealnego klasyczne karty planera minimalnego. Kalendarz, planery dzienne z opisanymi dniami tygodnia, organizery i wiele innych. Stwórz swój planer idealny miksując kolory, które lubisz. Miksuj do woli, dopasowując kolory do swoich upodobań!

 

Wszystkie dostępne planery są graficznie spójne, co daje możliwość stworzenia własnego idealnego notatnika!

UWAGA! OŚWIECAJĄCE EFEKTY UBOCZNE!

🧠#Rozwój   🔬#Psychologia  📚#Inspiracje  ♥️#Emocje  💬#Motywacja  🎭#Codzienność

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *