limonka

LIMONKOWY PLANER IDEALNY

Stwórz swój wyjątkowy personalizowany planer dzienny w soczystych, energetycznych kolorach limonki. Szczegółowo zaplanuj każdą godzinę swojego dnia pracy. Zrealizuj swoje dzienne cele, zbliżaj się do marzeń!

A wszystko to całkowicie bezpłatnie!

PLANER DZIENNY

Zmęczenie decyzyjne pojawia się najczęściej, gdy przytłacza Cię ilość zadań do zrealizowania. Jeśli masz problem, od której sprawy zacząć swój dzień, zacznij planować swoje obowiązki. Pobierz bezpłatny planer dzienny do samodzielnego wydruku.

PLANER TYGODNIOWY

Planuj z uniwersalnym (bez dat – do samodzielnego wpisania), limonkowym planerem tygodniowym. Określ priorytety, zaznaczaj najważniejsze zadania. Ciesz się z prostego tygodniowego planowania!

PLANER MIESIĘCZNY

Każdy dobrze zaplanowany miesiąc tworzy dobrze zaprojektowane życie! Korzystając z bezpłatnego, limonkowego planera miesięcznego, śledź swoje nawyki, planuj wszystkie ważne wydarzenia, wyznacz miesięczne priorytety.

UZUPEŁNIJ SWÓJ PLANER O WYBRANE KARTY!

Najczęściej zbaczamy z drogi realizacji naszych zadań, gdy ich nie zapisujemy. W mnogości większych i mniejszych tematów, które pojawiają się w naszym życiu, niezapisane cele odchodzą w niepamięć. Skup się na konsekwentnym dążeniu do realizacji swoich zadań notując je w limonkowym planerze idealnym. Walcz ze swoją prokrastynacją tworząc rozsądne listy rzeczy do zarobienia. Każda zakreślona kratka z zakończonym zadaniem da Ci zastrzyk motywacji potrzebny do realizacji następnych działań.

SWOBODNA ZMIANA FORMATU

BAW SIĘ KOLORAMI!

Stwórz swój planer idealny miksując kolory, które lubisz. Bananowa środa, malinowy lipiec, chabrowa lista celów. Miksuj do woli, dopasowując kolory do swoich upodobań!

Wszystkie dostępne planery są graficznie spójne, co daje możliwość stworzenia własnego idealnego notatnika!

Co według Ciebie pasuje jeszcze do Twojego malinowego organizera?

ZOBACZ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *