planery do samodzielnego wydruku

lazur

LAZUROWY PLANER IDEALNY

Jak krok po kroku zaplanować swoje najważniejsze zadania i wszystkie cele do zrealizowania?  Skorzystaj z bezpłatnego planera do samodzielnego druku. Ten lazurowy plan pomoże Ci ułożyć wszystkie Twoje, zaplanowane aktywności na jednym przejrzystym schemacie.

A wszystko to całkowicie bezpłatnie!

PLANER DZIENNY

Stwórz swój dzienny harmonogram w kolorze nieba. Daj się ponieść swoim skrywanym fantazjom i marzeniom. Planuj, szkicuj, realizuj w pięknym błękitnym planerze.

PLANER TYGODNIOWY

Uporządkuj wszystkie swoje tygodniowe zadania w lazurowym planerze idealnym. Zobacz, na jakie zadania poświęcasz najwięcej czasu. Zorganizuj swój tydzień w najbardziej efektywny sposób.

PLANER MIESIĘCZNY

Nawet jeśli w Twoje życie chwilowo wkradnie się chaos, dzięki planowaniu jesteś w stanie szybciej wrócić na właściwe tory. Skorzystaj z miesięcznego planera, aby zacząć patrzeć w szerszej perspektywie na swoje codzienne obowiązki i zadania.

UZUPEŁNIJ SWÓJ PLANER O WYBRANE KARTY!

Skorzystaj z tego lazurowego arkusza planowania, aby zidentyfikować i zrozumieć swoje cele. Sprawdzaj swoje postępy i zaznaczaj rzeczy już zrealizowane. Monitoruj swoje nawyki. Utrzymuj notatki w idealnym porządku! 

SWOBODNA ZMIANA FORMATU

BAW SIĘ KOLORAMI!

Stwórz swój planer idealny miksując kolory, które lubisz. Bananowa środa, malinowy lipiec, chabrowa lista celów. Miksuj do woli, dopasowując kolory do swoich upodobań!

Wszystkie dostępne planery są graficznie spójne, co daje możliwość stworzenia własnego idealnego notatnika!

Co według Ciebie pasuje jeszcze do Twojego malinowego organizera?

ZOBACZ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *