planery do samodzielnego wydruku

kobalt

KOBALTOWY PLANER IDEALNY

Jaka jest podstawowa zasada planowania? Wszystko, co ważne należy zapisać, a najlepiej zrobić to w pięknym, klasycznym planerze idealnym. Stwórz swój własny schemat planowania  idealnie dopasowany do Twojego trybu życia.

A wszystko to całkowicie bezpłatnie!

PLANER DZIENNY

Miej realny wpływ na to, co dzieje się w Twoim życiu. Dzięki codziennemu planowaniu swoich zadań, możesz w łatwy sposób zaobserwować, jak stopniowo realizujesz swoje najważniejsze życiowe cele. Pobierz bezpłatny planer w niezwykle modnym kobaltowym kolorze. Do wyboru masz 2 wersje planera: uniwersalną (z datą do samodzielnego wpisania) i z oznaczonymi dniami tygodnia. 

PLANER TYGODNIOWY

Jakie priorytety czekają na Ciebie w tym tygodniu? Kobaltowy planer tygodniowy pozwoli Ci je wszystkie dokładnie przeanalizować i rozpisać w czasie. Działaj!

PLANER MIESIĘCZNY

Dzięki planowaniu zadań i umiejscawianiu ich w czasie jesteśmy w stanie zrobić znacznie więcej, mając do dyspozycji te same dwadzieścia cztery godziny, co do tej pory. Wybierz swój ulubiony kolor planera miesięcznego i zacznij wprowadzać organizację w swoje życie.

UZUPEŁNIJ SWÓJ PLANER O WYBRANE KARTY!

Porzuć wszelkie wymówki pozwalające Ci w łatwy sposób odkładać Twoje zadania w czasie. Zacznij działać już dziś, spisując najważniejsze zadania do wykonania w kobaltowym planerze idealnym. Miej realny wpływ na to, co dzieje się w Twoim życiu.

SWOBODNA ZMIANA FORMATU

BAW SIĘ KOLORAMI!

Stwórz swój planer idealny miksując kolory, które lubisz. Bananowa środa, malinowy lipiec, chabrowa lista celów. Miksuj do woli, dopasowując kolory do swoich upodobań!

Wszystkie dostępne planery są graficznie spójne, co daje możliwość stworzenia własnego idealnego notatnika!

Co według Ciebie pasuje jeszcze do Twojego malinowego organizera?

ZOBACZ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *