JASNE KWIATY

BUKIET KWIATÓW NA PLANERZE? WSPANIALE!

Nawet jeśli nie jesteś wielkim twórcą różnorodnych planów czy list i zapisujesz tylko duże projekty, zaplanuj ich realizację w sposób szczegółowy. Wykorzystaj do tego spersonalizowany przez siebie planer idealny. Skreślaj każdego dnia, to co udało Ci się już ukończyć. Ten sposób planowania w jasny sposób pozwoli Ci utrzymać się na szczycie produktywności.

Stwórz swój personalizowany organizer. Wybierz swój planer dzienny, tygodniowy lub miesięczny. Dodaj do niego listę celów, tracker nawyków, listy rzeczy do zrobienia i wiele wiele innych.

A wszystko to całkowicie bezpłatnie!

WYBIERZ PLANERY CZASOWE

Nie jest tajemnicą, jak produktywna możesz być, gdy opanujesz sztukę organizacji planowania.

Planuj z uniwersalnym (bez dat – do samodzielnego wpisania) planerem idealnym. Określ interesujący Cię przedział czasu, wyznacz priorytety, zaznaczaj najważniejsze zadania. Ciesz się z prostego planowania w pięknej oprawie!

DODATKOWE ARKUSZE

Chcesz skuteczniej realizować swoje zamierzenia, ale nie wiesz jak to zrobić? Pomoże Ci w tym tracker ułatwiający śledzenie nawyków lub lista celów i zadań z elementem, w którym możesz na bieżąco zaznaczać ich realizację. Uzupełnij swój planer o dodatkowe arkusze, które idealnie wpiszą się w Twój system planowania!

WYGODNA ZMIANA FORMATU

ZOBACZ INNE KOLEKCJE:

WYBIERZ DODATKOWE, KOLOROWE ARKUSZE

Dodaj do swojego planera idealnego klasyczne karty planera minimalnego. Kalendarz, planery dzienne z opisanymi dniami tygodnia, organizery i wiele innych. Stwórz swój planer idealny miksując kolory, które lubisz. Miksuj do woli, dopasowując kolory do swoich upodobań!

 

Wszystkie dostępne planery są graficznie spójne, co daje możliwość stworzenia własnego idealnego notatnika!

UWAGA! OŚWIECAJĄCE EFEKTY UBOCZNE!

🧠#Rozwój   🔬#Psychologia  📚#Inspiracje  ♥️#Emocje  💬#Motywacja  🎭#Codzienność

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *