planery sztuka

Frida Kahlo

PLANUJ Z FRIDA KAHLO!

Frida Khalo najpopularniejsza meksykańska malarka, słynąca z autoportretów oraz licznych nawiązań w swoich dziełach do kultury meksykańskiej i indiańskiej. Jej burzliwe życie stało się inspiracją dla wielu współczesnych artystów. Zainspiruj się Fridą i Ty! Stwórz swój planer idealny dodając do niego kolekcję planerów z Fridą.

Wybierz swój planer dzienny, tygodniowy lub miesięczny. Dodaj do niego listę celów, tracker nawyków, listy rzeczy do zrobienia i wiele wiele innych.

A wszystko to całkowicie bezpłatnie!

planery do samodzielnego wydruku

WYBIERZ PLANERY CZASOWE

Planuj z uniwersalnym (bez dat – do samodzielnego wpisania) planerem idealnym. Określ interesujący Cię przedział czasu, wyznacz priorytety, zaznaczaj najważniejsze zadania. Ciesz się z prostego planowania w pięknej artystycznej oprawie!

DODATKOWE ARKUSZE

Najczęściej zbaczamy z drogi realizacji naszych głównych zadań, gdy ich nie zapisujemy. W mnogości większych i mniejszych tematów, które pojawiają się w naszym życiu, niezapisane cele odchodzą w niepamięć. Skup się na konsekwentnym dążeniu do realizacji swoich zadań notując je w swoim ulubionym planerze idealnym.

WYGODNA ZMIANA FORMATU

ZOBACZ INNE KOLEKCJE Z OBRAZAMI W TLE:

WYBIERZ DODATKOWE, KOLOROWE ARKUSZE

Dodaj do swojego planera idealnego klasyczne karty planera minimalnego. Kalendarz, planery dzienne z opisanymi dniami tygodnia, organizery i wiele innych. Stwórz swój planer idealny miksując kolory, które lubisz. Miksuj do woli, dopasowując kolory do swoich upodobań!

 

Wszystkie dostępne planery są graficznie spójne, co daje możliwość stworzenia własnego idealnego notatnika!

UWAGA! OŚWIECAJĄCE EFEKTY UBOCZNE!

🧠#Rozwój   🔬#Psychologia  📚#Inspiracje  ♥️#Emocje  💬#Motywacja  🎭#Codzienność

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *